Izrada suvenira škole
Autor: Sanela Kralj, 3. 5. 2016.

Učenici 4. b razreda, polaznici izvannastavne aktivnosti Spretne ruke uključili su se u školski projekt Izrada suvenira škole.

Čuvši za projekt, učenici su bili oduševljeni  te su se puni energije i volje "bacili" na posao. Njihove ručice jesu male, ali su izuzetno spretne, što su i dokazali svojim lijepim uradcima. Zajedničkim snagama uspjeli su u zacrtanom cilju.

Podijelili su uloge - jedni su oblikovali predmete od das mase, drugi su u das masu utiskivali slova naše škole a treći su oslikavali predmete nakon njihovog sušenja. I nakon  oslikavanja došao je završni korak kojim su dali pečat svome radu - lakiranje predmeta kak bi što duže zadržali svoj sjaj.

Izuzetno su sretni i ponosni što će se i njihovi radovi prikazati na skorašnjem Sajmu učeničkih  zadruga.

Na temelju vlastitog iskustva, onoj staroj poznatoj uzreci dodali su svoj dio:

„Kad se male SPRETNE RUKE slože, sve se može, sve se može..."