NA KRAJU TREĆEG RAZREDA/ НА КРАЈУ ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА
Autor: Maja Stjepanović, 4. 6. 2019.

Učenici 3.c razreda imali su zadatak predstaviti svoje omiljeno prometno sredstvo u vidu plakata ili prezentacije. Saznali smo nešto više o brodu, avionu, motociklu, traktoru, balonu, biciklu itd. Ovaj zadatak iz prirode i društva  odlično smo uradili!

Ученици 3.ц разреда имали су задатак представити своје омиљено саобраћајно средство у виду плаката или презентације. Сазнали смо нешто више о броду, авиону, мотоциклу, трактору, балону, бициклу итд. Овај задатак из природе и друштва одлично смо урадили!

Naše učenice koje su sudjelovale u likovnog natječaju „Predstavljam se svijetu“ dobile su knjigu likovnih radova, poster i zahvalnicu. To nas je jako obradovalo i motiviralo u daljnjem radu.

Наше ученице које су учествовале у ликовном конкурсу „Представљам се свету“ добиле су књигу ликовних радова, постер и захвалницу. То нас је јако обрадовало и мотивисало у даљњем раду.

Posljednjeg dana u polugodištu naša Jana ušetala je u naš razred maskirana u tetu Ljeto. Ponovila je s učenicima karakteristike ljeta i počastila ih trešnjama iz bakine bašte.

Bili smo očarani njenom ljepotom!

Nakon toga otišli smo na sladoled. Bila je ovo duga i radna školska godina. Radujemo se ljetnјim praznicima!

Последњег дана у полугодишту наша Јана ушетала је у наш разред маскирана у тету Лето. Поновила је са ученицима карактеристике лета и почастила их трешњама из бакине баште.

Били смо очарани њеном лепотом!

Након тога отишли смо на сладолед. Била је ово дуга и радна школска година. Радујемо се летњим празницима!

Tekst i slike: Dubravka Mišanović

Текст и слике: Дубравка Мишановић