Radionice za učenike i savjetovanje za roditelje i učenike
Autor: Sanela Kralj, 1. 4. 2014.

U našoj školi započele su radionice za učenike u sklopu projekta "Prevencija i tretman poremećaja u ponašanju mladih Vukovarsko-srijemske županije VI" kojeg u partnerstvu s Osnovnom školom Siniše Glavaševića, provodi  VIMIO - Vukovarski institut za mirovna istraživanja i obrazovanje, a financira ga Ministarstvo socijalne politike i mladih.

U sklopu projekta provode se radionice iz područja prevencije gdje se koristite opisne i kreativne tehnike prema slijedećim temama: samopoštovanje, grupna povezanost, vrijeme je za suradnju, kako reći ne u problematičnim situacijama, izrada postera.

U sklopu navedenog projekta osigurana je i aktivnost savjetovanja za roditelje i učenike s poremećajima u ponašanju, problemima u učenju i svladavanju gradiva, emocionalnim problemima, poteškoćama u socijalizaciji i ostalim poteškoćama. Sve zainteresirane roditelje i učenike molimo da se jave psihologu škole za dogovor i dodatne informacije.

Martina Pavković, dipl. psiholog