Javni poziv roditeljima - podnošenje Zahtjeva za produženi boravak 2021./2022.
Autor: Milica Marić, 25. 8. 2021.

Poštovani roditelji učenika 1.-3. razreda,

i ove školske godine bit će organiziran program produženog boravka za naše najmlađe učenike. Planirana je po jedna skupina za svaku smjenu. Kako nam još nisu poznate upute i  epidemiološke mjere za rad u novoj školskoj godini, ne možemo garantirati korištenje ove usluge škole svim zainteresiranima.

Zbog toga molim sve roditelje učenika od 1. -3. razreda, koji žele da im dijete bude uključeno u produženi boravak u predstojećoj školskoj godini, da popune i potpišu obrazac zahtjeva koji je u prilogu ove obavijesti i dostave ga putem e-maila na adresu :  ured@os-sinise-glavasevica-vu.skole.hr  ili mogu doći osobno u školu i popuniti i potpisati zahtjev svakog radnog dana do 14 h. Zahtjevi će se primati do 2.rujna 2021.

Prioritet za uključivanje u program produženog boravka imat će najmlađi učenici i oni kojima roditelji rade pa im je produženi boravak prijeko potreban. Konačna odluka o uključivanju djeteta u boravak ovisit će i o epidemiološkim mjerama koje će važiti za rad skupina učenika iz različitih razrednih odjela. O odluci o uključivanju Vašeg djeteta u produženi boravak bit  ćete naknadno obaviješteni.

Ravnateljica : Slavica Mišić

Priloženi dokumenti: