OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU
Autor: Milica Marić, 14. 1. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

prema vijestima sa službene stranice MZO početak nastave u drugom polugodištu je 18.1.2021. i odvijat će se na sljedeći način:

Učenici od 1. do 4. razreda će imati nastavu u školi prema redovitom rasporedu:

Ujutro- 1.c, 2.c, 2.d, 3.b, 4.c ,                   polazak autobusa za putnike je u 7:30 h

Popodne- 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a, 4.a, 4.b,   polazak autobusa za putnike je 13:30 h

Za učenike 1. do 4. razreda u školi će biti organizirana užina kao i do sada.

Učenici od 5. do 8. razreda će imati nastavu na daljinu, putem aplikacije TEAMS.

Nastava će se za sve učenike viših razreda održavati u jutarnjim satima, prema redovnom  rasporedu. Neki nastavni sati bit će održani u realnom vremenu s mogućnošću dvosmjerne komunikacije, o čemu će učenici biti posebno obaviješteni.

Podsjećamo učenike da je redovito uključivanje u TEAMS i aktivno sudjelovanje u nastavi njihova obaveza te da  svaki izostanak sa nastave mora opravdati roditelj. Također, podsjećamo učenike da su pravila ponašanja u TEAMS-u podjednaka onima u školi.

U slučaju nemogućnosti praćenja nastave zbog kvara na tabletu ili nepostojanja internetske veze, dužni ste odmah o tome obavijestiti razrednika. U tom slučaju će vam se dodijeliti  zamjenski tablet ili kartica za tablet.

S obzirom da osnivač, a ni škola nisu dobili službenu odluku ili obavijest o načinima početka nastave od MZO, osim navedenih vijesti, o eventualnim novim odlukama ili obavijestima ćemo vas naknadno obavijestiti.

Radno vrijeme ravnateljice škole, tajništva i stručne službe odvija se prema dosadašnjem radnom vremenu, u školi. Stručne suradnice možete dobiti i na broj telefona 032/422-848 ili na e-mail adrese:

Pedagoginja: milica.maric@skole.hr

Psihologinja: martina.pavkovic@skole.hr

Svim učenicima želimo uspjeh u radu u nastavku ove školske godine i još bolje ostvarene rezultate.

Učitelji i stručni suradnici OŠ Siniše Glavaševića

Ravnateljica : Slavica Mišić