ZAVRŠNA PRIREDBA U 3.C RAZREDU/ ЗАВРШНА ПРИРЕДБА У 3.Ц РАЗРЕДУ
Autor: Maja Stjepanović, 5. 6. 2019.

U srijedu, 5. lipnja 2019. godine učenici 3.c razreda imali su završnu priredbu. Na ovaj način željeli smo obilježiti uspješan završetak školske godine. Kroz raznolik program željeli smo zahvaliti našim roditeljima koji su bili uz nas tijekom školske godine.

У среду, 5. јуна 2019. године ученици 3.ц разреда имали су завршну приредбу. На овај начин желели смо да обележимо успешан завршетак школске године. Кроз разнолик програм желели смо да захвалимо нашим родитељима који су били уз нас током школске године.

Pokazali smo svoje recitatorske, glumačke i plesne mogućnosti. Učenici koji pohađaju glazbenu školu pokazali su koliko su napredovali. Ovaj dan će nam svima ostati u lijepom sjećanju.

Показали смо своје рецитаторске, глумачке и плесне могућности. Ученици који похађају музичку школу показали су колико су напредовали. Овај дан ће нам свима остати у лепом сећању.

Tekst i slike: Dubravka Mišanović

Текст и слике: Дубравка Мишановић