DOBRE VIBRACIJE
Autor: Maja Stjepanović, 10. 3. 2015.

Naša je škola ugostila poznatog voditelja i pjevača Minju Subotu s prijateljima. Kratki dječji festival upriličen je u školskome holu pred učenicima razredne i predmetne nastave. Sat i pol smijeha, pjesme i lijepe riječi razgalio je brojna dječja srca.

Nastavnik Atanasije Alavanja pozdravio je sve okupljene i kratko gostima predstavio povijest škole, a za umjetnički dio bile su zadužene naše osmašice koje su vokalnom točkom otvorile program.

Наша  школа je угостила познатог водитеља и певача Мињу Суботу са пријатељима. Кратак дечји фестивал уприличен је у школскоме холу пред ученицима разредне и предметне наставе. Сат и по смеха, песме и лепе речи разгалио је бројна дечја срца. Наставник Атанасије Алавања поздравио је све окупљене и кратко гостима представио историјат школе, а за уметнички део биле су задужене наше осмашице које су вокалном тачком отвориле програм.

Uz Minju Subotu najiščekivaniji nastup bio je onaj klauna Smehuljka te pjevačice Ivane Jordan. Učenici su rado sudjelovali u pitalicama, pošalicama te pjevali uz poznate dječje hitove.

Уз Мињу Суботу најишчекиванији наступ био је онај кловна Смехуљка и певачице Иване Јордан. Ученици су радо учествовали у питалицама, пошалицама и певали уз познате дечје хитове.

Svoje su stihove i aforizme iščitavali Rade, Mića i Vlada, dok je kazališna glumica Rada Đuričin interpretativno kazivala ulomak iz Maloga princa te pobrala simpatije publike.

Своје су стихове и афоризме ишчитавали Раде, Мића и Влада, док је позоришна глумица Рада Ђуричин интерпретативно говорила одломак из Малог  принца и побрала симпатије публике.

Vrijeme je brzo prošlo uz veselo raspoloženje, poslije nastupa uslijedilo je zajedničko fotografiranje te su učenici neizostavno tražili autograme od gostiju festivala.

Време је брзо прошло уз весело расположење, после наступа уследило је заједничко фотографисање те су ученици неизоставно тражили аутограме од гостију фестивала